BALÍČEK ONLINE ODEČTY ENERGIÍ

UMÍME DÁLKOVÉ ONLINE ODEČTY VŠECH ENERGIÍ

Chcete mít absolutní přehled o tom, kolik každý měsíc spotřebujete elektřiny, plynu, vody a tepla? A to nejen o rozúčtovaných energiích v bytech, ale také ve společných prostorách? Už vás nemusí trápit chystaná legislativa. Stačí jednou kliknout a získáte informativní vyúčtování vody a tepla každý měsíc (povinnost od 1. 1. 2022). Není to skvělé, mít každý měsíc vyúčtování tepla a vyúčtování vody jen jedním kliknutím!

 

JAKÁ MĚŘIDLA DOKÁŽEME ONLINE ODEČÍTAT?

Rozúčtovávaná média – teplo, teplá a studená voda

Distribuční měřidla – elektřina, plyn

 

A CO JEŠTĚ UMÍME?

  • Pokud máte v domě nainstalovaná dálkově odečítaná měřidla, nemusíte je měnit, připojíme je do naší aplikace.
  • Už nemusíte chodit byt za bytem a odečítat měřidla ručně, vše je automatické.
  • Aplikace sama upozorní na překročení měsíčních záloh na energiích. Vše ihned zobrazí v korunách, a ne v měrných jednotkách.
  • Zohledňujeme i fixní platby, tak abyste reálně viděli, kolik utrácíte za energie.
  • Systém umí také detekovat havárie, skryté závady a nadměrnou spotřebu energií.
  • Vše umíme propojit s detektory kouře a hořlavých plynů. Včas informujeme v případě požáru či nebezpečí výbuchu ve vašem domě.

 

NEMÁTE INSTALOVANÁ MĚŘIDLA S DÁLKOVÝM ODEČTEM?

I na to jsme mysleli a máme jednoduché řešení fyzického odečtu měřidel. Stačí chytrý telefon a naše aplikace, obíhání sousedů teď bude rychlejší a snadnější. Aplikace umožňuje zápis hodnot z měřidel přímo ke konkrétnímu bytu. Každý zápis je pak online zanesen do systému a viditelný všem uživatelům v reálném čase.

JAK FUNGUJÍ DÁLKOVÉ ODEČTY ENERGIÍ?

Všechna data z měřidel posbíráme a zpracujeme na serveru, ty jsou potom v pravidelných intervalech přenášeny do databáze aplikace. Za pomoci matematických funkcí a integrovaných ceníku z nich uděláme uživatelsky srozumitelná data v korunách, které zobrazujeme za pomocí mobilní aplikace můjKLID. Data získaná z měřidel slouží také ke zpracování pravidelného informativního vyúčtování pro SVJ, bytová družstva a jednotlivé obyvatele.