O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Na poli technického zabezpečení budov a bytového fondu se naše společnost pohybuje už řadu let. Od roku 2012 v lokalitě Brno a okolí poskytujeme pod obchodní značkou poruchyBRNO.cz havarijní a poruchovou službu, opravy, údržbu a servis pro domácnosti.

Už několik let poskytujeme dálkové odečty energií v komerčním sektoru, například ve skladových objektech skupiny CTP po celé ČR.

V posledních letech jsme rozšířili naše služby na komplexní technickou správu nemovitostí. Jdeme s dobou a zohledňujeme naše mnohaleté praktické zkušenosti, jak legislativní požadavky státu a EU, tak i konkrétní potřeby bytových domů a domácností. To vše se promítá a přispívá k vytvoření jedinečné aplikace pro správu bytového fondu můjKLID.

V současné době poskytujeme naše služby pro více než 8 000 bytových jednotek, a to  převážně v Brně.

 

 

NAŠI KLIENTI

SPRÁVY NEMOVITOSTÍ

Např. AGER, Engineering KPM, CREAM real, Průkopník SBD, Petr Doležal – správa nemovitostí, MS-SMB

SAMOSTATNÁ SVJ

Např. SVJ Brněnská 1426-1429, Šlapanice, SVJ Uzbecká 2, 4 Brno, SVJ Jasanová 10, 12, 14, Brno, SVJ Spolková 4 a 6 Brno

MAJITELÉ BYTOVÝCH DOMŮ

Např. Radim Peterka – Merhautova 22, Brno , Vojtěch Kratochvíl – Ptašínského 3, Brno

MĚSTSKÉ ČÁSTI

Městská část Brno – Královo Pole, Městská část Brno – střed

 

SPOLUPRÁCE S POJIŠŤOVNAMI

Dále spolupracujeme v rámci domácích asistencí řemeslníka s 90 % pojišťoven a dalších společností. Např. Generali Česká pojišťovna, Kooperativa, ČPP, AXA, UNIQA, Allianz, E.ON assistance, INNOGY.

 

NAŠE NABÍDKA OBORŮ ČINNOSTÍ

Elektro • voda • topení • plyn • práce zámečníka • opravy kotlů a bojlerů • revizní čin

 

NAŠI PARTNEŘI

Služby vám poskytujeme s podporou našich partnerů, kteří se podílejí na vývoji aplikace a na poskytování nejvýhodnějších služeb na míru.

 

 

logo poruchyBrno

Obchodní značka naší společnosti zajišťující nonstop havarijní a poruchovou službu, opravy a údržbu pro domácnosti v Brně a okolí již od roku 2012.

Společnost založena v roce 2012. Významný partner na poli dodávek energií (elektřina, plyn) či sjednávání exkluzivních pojištění nemovitostí a domácností.

Jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice. Zaměřuje se na vývoj, výrobu a implementaci software.

Poskytovatel asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Druhý největší světový poskytovatel těchto služeb od roku 1963. V České republice působí od 2001.

Mezinárodní finanční společnost založena ve Francii v roce 1982. Od roku 2009 poskytuje online spotřebitelské úvěry také pro občany na českém trhu.